Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Libye

Nemovitosti na prodej v Libyi

Libye je stát severní Afriky. Libye zaujímá centrální část severní Afriky, s výhledem na Středozemní moře kolem Sirteho zálivu, je čtvrtou největší zemí v Africe, sedmnáctého světa. Hraničí na severozápadě s Tuniskem, na západě s Alžírskem, na jihu s Nigerem a Čadem, na jihovýchodě se Súdánem, na východě s Egyptem.

 Ekonomika Libye závisí na ropném průmyslu, ale v průběhu let byla ekonomika a trh s nemovitostmi ovlivňovány některými politikami libyjské vlády a legislativou, která zabraňuje majetku pro účely leasingu.

Tato situace a přetrvávající post-revoluční nestabilita vedly ke strachu z investorů, kteří mají problémy s koupí nemovitosti k prodeji v Libyi.

Po revoluci se trhy s nemovitostmi ocitly v nepořádku, protože mnoho bývalých vlastníků zabavených pozemků se vrátilo k tlaku na reformu majetkových zákonů a požadovalo odškodnění.

Rozvoj finančního sektoru Libye zůstal stagnující v důsledku nestability Libye, takže dnes je obzvláště obtížné, zejména pokud jde o nízký příjem nebo malé dlužníky, přístup k financování bydlení a někdy se zdá, že není možné kupovat nemovitosti v Libyi.

I přes tuto neatraktivní situaci, zejména v hlavním městě Tripolis investoři budou pravděpodobně hledat nemovitosti k prodeji v Libyi

Pokud jde o oblasti Tripolisu, nejlepší čtvrť hledat nemovitosti k prodeji jsou Ben Ashour, Nofleen a Zawiat Dahmani čtvrtí. Zde jsou zde ceny vyšší a nemovitosti k prodeji jsou obecně umístěny v centrální poloze, v blízkosti ambasád a zahraničních rezidencí, ale také v nemocnicích a soukromých klinikách, stejně jako v nejlepších školách.

 

Pokud hledáte nemovitost k prodeji více pro turistické využití, se zahradou a více prostoru, pak sousedství Serraj a Janzour jsou nejlepší. Mezi nemovitostmi k prodeji můžete najít prostorné vily se zahradami, trávníky a dokonce i bazény.

 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB